fbpx


Wspaniałe możliwości wokalne Jennifer Lopez, są znane słuchaczom nie od dziś, okazuje się, że śpiewać potrafi również jej 11 letnia córka! 

Foto: Instagram/jlo

Można się o tym przekonać słuchając fragmentu piosenki Alicii Keys If I Ain’t Got You w wykonaniu młodej Emmy, która odwiedziła swoją mamę w czasie próby. Próbka umiejętności dziewczynki pojawiła się na filmie prezentującym zza kulis przygotowania do pierwszego wykonania na żywo jej nowego singla – MedicineZarówno mama Emmy jak i cała ekipa Lopez była pod wrażeniem jej umiejętności wokalnych. Widać było również, że Jennifer jest bardzo dumna ze swojej córki, którą spytała czy chce wyjść z nią na scenę, jednak dziewczynka nieśmiało odmówiła.

Fani szybko i bardzo pozytywnie zareagowali na popis umiejętności Emmy. W sieci pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy pod adresem dziewczynki, rozpływających się nad jej talentem.

Kto wie może w przyszłości Emme zostanie gwiazdą i następczynią swojej mamy.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X