fbpx


Wybór imienia dla dziecka jest często bardzo trudnym i długim wyborem. Ostatnio w Polsce rodzi się najwięcej Julii, Zuzann, Antonich i Jakubów. Gwiazdy pod tym względem często są bardziej oryginalne. Wszystkich przebiła jednak Cardi B i jej córka – Kulture Kiari Cephus.

Znalezione obrazy dla zapytania cardi b offset

Cosmopolitan

Już samo imię jest bardzo dziwne. Wymyślił je raper Offset, czyli ojciec dziewczynki. Trzeba przyznać, że chyba nikt inny na świecie nie wpadłby na taki pomysł 😉 Rodzice bobaska chcą jednak pójść jeszcze dalej i zastrzec imię swojej córki.

Oznacza to nie tylko, że nikt inny nie będzie mógł tak nazwać swojego dziecka. Imienia Kulture Kiari Cephus nie będzie można także wykorzystać w piosenkach, filmach, grach i innych marketingowych działaniach bez zgody jej rodziców! Cardi B i Offset myślą bowiem o produkcji ubrań właśnie sygnowanych tą nazwą.

Mówi się, że każde dziecko jest jedyne w swoim rodzaju. Co będzie zatem mogła o sobie powiedzieć Kulture? Macie może pomysły, jak zdrobnić jej imię? 😉 Piszcie w komentarzach!

1 week after birth ❤️🎀

Post udostępniony przez Cardi B Official IG (@iamcardib)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X