fbpx


Cole Sprouse, czyli aktor znany z takich produkcji jak “Riverdale” czy “Nie ma to jak hotel” wystąpi w pełnometrażowym filmie.

“Five Feet Apart” jest dramatem romantycznym, za którego reżyserię odpowiada Justin Baldoni. Fabuła zapowiada się bardzo wzruszająco.Scenariusz, napisany przez Mikkiego Daughtry i Tobiasa Richardsona, opowiada o dwójce 17-nastolatków, którzy chorują na mukowiscydozę. Will i Stella spotykają się w szpitalu, gdzie obydwoje są pacjentami i flirtują ze sobą na korytarzu, zakochując się w sobie. Jest jeden haczyk. Zgodnie z zasadami, zawsze muszą przebywać w odległości co najmniej 1,5 metra.”

W rolach głównych wystąpią wspomniany wcześniej Cole Sprouse (jako Will) oraz Haley Lu Richardson (jako Stella). Wiemy, że pojawią się również tacy aktorzy jak Kimberly Hebert Gregory, Parminder Nagra, Moisés Arias, Emily Baldoni czy Gary Weeks.

“Five Feet Apart” pojawi się w kinach w USA już w marcu 2019 roku. Na dodatek zostało upublicznione jedno zdjęcie z planu!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się m.in. dlaczego film ma taki tytuł i co on oznacza oraz poznać szczegóły produkcji to koniecznie przeczytajcie post Puszi! www.fandoms.pl/cole-sprouse-w-nowym-filmie

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


/* Revive Adserver Asynchronous JS Tag v4.1.3 */-->

X