fbpx


Musimy przyznać, że Cole Sprouse brzmi jak chłopak idealny! Halo, czy ktoś wynalazł już urządzenie do klonowania ludzi? Zamawiamy jedną kopię Cole’a, wraz ze wszystkimi jego romantycznymi pomysłami! Nie uwierzycie, co zrobił dla swojej ukochanej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

You make me very happy. Happy Valentine’s Day, my love.

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

Cole Sprouse, znany wszystkim z roli Jugheada w “Riverdale”, w wywiadzie dla magazynu Glamour zdradził, jaki był jego najbardziej romantyczny gest w życiu, na jaki się odważył. Musimy przyznać, że to naprawdę COŚ! Jak powiedział aktor:

“Naprawdę podobają mi się randki-podróże. Zabrałem moją dziewczynę, Lili Reinheart, na randkę, podczas której pojechaliśmy w jedno miejsce wgłąb Kanady i zrobiłem jej niespodziankę w postaci lotu balonem, która była naprawdę fajna. Całkiem lubię podróżować. Szczególnie lubię wyjazdy samochodem. Te wspaniałe doświadczenia zawsze kończą się zyskaniem najpiękniejszych wspomnień – i największych romansów.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

6am.

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

Chyba każda dziewczyna chciałaby, aby jej chłopak robił tak cudowne rzeczy, jak Cole Sprouse! Przyznajemy, że aktor wydaje się być facetem idealnym 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X