fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

To musi być przyjaźń na wieki! Selena Gomez postanowiła uhonorować swoją znajomość z trzema przyjaciółkami poprzez identyczne tatuaże. Cóż takiego widnieje teraz na ręce Seleny?

To jest dopiero permanentny znak przyjaźni! Selena Gomez wraz ze swoimi trzema przyjaciółkami udała się niedawno do studia tatuażu. W jakim celu? Oczywiście po to, żeby  dać wpuścić sobie trochę tuszu pod skórę, ale tatuaże czterech kobiet mają o wiele większe znaczenie niż tylko ozdoba na ciele!

Selena wraz ze swoimi przyjaciółkami wytatuowała sobie liczbę 4. Dlaczego? Jest to wytłumaczone w jej Instagramowym poście: 4, ponieważ te kobiety były ze mną przez ostatnie siedem lat. 4, ponieważ jesteśmy we czwórkę na całe moje życie. Kocham Was dziewczyny! Inspirujecie mnie do tego, aby być lepszą, silniejszą, bardziej bliską Bogu i przeżyłyśmy razem najbardziej odjechane historie! Nie mogę się doczekać kolejnych pięćdziesięciu [lat]!

A Wy co uważacie o takim znaku przyjaźni? Myślicie, że jest to fajne, czy może zbyt ekstremalne? Piszcie! 😀

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X