fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Myśleliście, że to już koniec trasy Sylwii Przybysz Czas na Show? Nic bardziej mylnego! Wokalistka już zdradziła kilka drobnych szczegółów na temat drugiej części trasy, które z pewnością Was ucieszą!

Sylwia Przybysz uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej trasy koncertowej! Jak wiecie, Sysia dziś rozpoczyna swoją trasę koncertową o nazwie Czas na Show. Pierwszy koncert z serii odbędzie się w Szczecinie, a ostatni pod koniec października w Białymstoku. Fanom jednak zawsze będzie mało Sylwii, dlatego wokalistka już zdradziła trochę szczegółów na temat drugiej części trasy!

Facebook

Jak napisała Sylwia, na pewno możemy spodziewać się dużej ilości miast, również tych, które nie zostały uwzględnione w pierwszej kolejności! Dlatego wszyscy, którzy nie jesteście z miast, które Sysia odwiedzi we wrześniu i październiku – nie martwcie się, nie wszystko stracone! 😀 Dowiadujemy się też jednak, że niektórzy będą mieli podwójne szczęście, ponieważ niektóre miasta w których Sylwia zagra koncerty w pierwszej części, znajdą się na liście także i w drugiej! 

To jak, jesteście już gotowi na drugą część Czas na Show?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X