fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
2

Mieliście już okazję zobaczyć jak próby do festiwalu YSF 2019 wyglądają z Naszej perspektywy, teraz czas na trochę świeżych zdjęć ze stref, które specjalnie dla Was w tym roku przygotowaliśmy. Będzie masa atrakcji, emocji i niezapomnianych wspomnień!

Foto: My Music

 

Od samego rana ciężko pracujemy, aby każdy szczegół zapiąć na ostatni guzik. Do Young Stars Festival 2019 zostało zaledwie kilkanaście godzin! To czego nie było na poprzednich edycjach to przede wszystkim panele dyskusyjne i strefy, w których będziecie mogli porozmawiać z innymi o Waszych ulubionych serialach, problemach współczesnego świata, zmierzyć się w konkursach, posłuchać nieco innej muzyki niż ta na scenie czy po prostu wyczilować i dobrze się bawić.

Foto: My Music

 

Zostawiamy Wam drobną fotorelację, żebyście mogli zobaczyć co czeka Was jutro na Torwarze! Tak część prezentuje się dzień przed – niedługo będzie wyglądać jeszcze lepiej, kiedy się tu pojawicie. 😉 Do zobaczenia!

Foto: My Music

 

Foto: My Music

 

Foto: My Music

 

Foto: My Music

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
2
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X