fbpx


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co stało się z Cady Heron z filmu “Wredne dziewczyny” Lindsay Lohan ma wszystkie odpowiedzi. W rozmowie z EW aktorka zdradziła gdzie i jak sobie wyobraża wszystkie swoje postacie w 2019 roku.

W słodkim nowym filmie z EW aktorka wyobraziła sobie, gdzie wszystkie jej znane postacie filmowe pojawią się w 2019 roku. “Nie wierzcie bliźniaczkom” – według Lohan – zmieniły lokalizacje – Annie przeprowadziła się do Kalifornii, by prowadzić winnicę, a Hallie przeprowadziła się do Londynu. Anna Coleman z “Zakręcony piątek” pracuje dla sekretarza stanu, a Cady Heron z “Wrednych dziewczyn” “zdecydowanie wraca do Afryki, budując domy dla osieroconych goryli”.

Foto: mat. pras. “Mean Girls”

Lindsay Lohan zagrała w wielu produkcjach kinowych. Jej postaci możecie zobaczyć także w takich filmach jak: “Garbi – Super bryka” (2005), “Całe szczęście” (2006), “Prawo ciążenia” (2009) czy “Straszny film 5” (2013). Niestety, w ciągu ostatnich lat jej kariera dość mocno zwolniła, ponieważ pod koniec 2006 Lohan zdecydowała się na uczestniczenie w spotkaniach Anonimowych Alkoholików, a w 2010 roku Lohan została skazana prawomocnym wyrokiem na 90 dni więzienia za złamanie wcześniejszych postanowień sądów mających ją zmusić do leczenia oraz zakazu prowadzenia pojazdów. Aktualnie nie wiadomo co dzieje się z aktorką, która rzekomo powoli wraca do dawnej kondycji. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X