fbpx


Mamy tu fanów twórczości Cierry Ramirez? Wokalistka ostatnio zdradziła co nieco na temat najnowszego albumu! W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o muzyce, nad którą właśnie pracuje, dodała także, że w bliskiej przyszłości możemy spodziewać się także teledysków! Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się doczekać 😉Cierra Ramirez to 24-letnia amerykańska aktorka i wokalistka, znana głównie z roli Mariany Adams-Foster w serialu “The Fosters”, a także “Good Trouble”. Ostatnio 24-latka pojawiła się w programie “Build Series”, gdzie opowiedziała co nieco o nadchodzącej muzyce, nad którą właśnie pracuje, a także o tym, że wkrótce pojawią się nowe teledyski.

“Rzeczy, nad którymi obecnie pracuję, są kompletnie inne niż to, co słyszeliście ode mnie do tej pory. To będzie zdecydowanie bardziej personalne. Bawię się różnymi gatunkami muzyki, co sprawia mi niezłą frajdę. Otrzymacie po trochu wszystkiego. Utwory i teksty same z siebie opowiadają historię, wszystkie są jednością. Jestem niesamowicie podekscytowana, że ludzie będą mogli to usłyszeć.”Jesteśmy niesamowicie ciekawi, co takiego szykuje Cierra! Cały wywiad obejrzycie tutaj:


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X