fbpx


Kiedy na ekranie wszystko wygląda idealnie, zdarzają się różne dodatkowe trudności podczas nagrywania. Aktorzy zdradzili nam kilka z nich!

Warunki pogodowe to coś, czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć ani zmienić. Więc nawet przy złej pogodzie, aktorzy muszą dać z siebie wszystko aby scena wyglądała wiarygodnie. W artykule Ani Budzyńskiej możemy dowiedzieć się, jakie sytuacje miały miejsce na planie filmowym.

Lili Reinhart i Cole Sprouse uważają, że najtrudniejszą sceną do zagrania była scena zerwania przed barem Whyte Wyrm. Aktorka grająca Betty przyznała, że było jej strasznie zimno i chciała szybko skończyć nagrywanie.

Druga scena, która była ciężka z powodów zimna, była próba samobójcza Cheryl. Niektóre ujęcia zostały nakręcone na prawdziwym jeziorze, gdzie było tak zimno, że ciężko było skupić się na czymś innym. Na pewno było to niełatwe zadanie.

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale archie i jughead

Sceny z udziałem Archiego i Jugheada również nie są proste i pogoda nie ma z tym już nic wspólnego. W prawdziwym życiu aktorzy są bardzo dobrymi przyjaciółmi, ciężko jest im więc nagrywać wspólne sceny, bo nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Dodatkowo Cole lubi improwizować i jednocześnie irytować ekipę filmową, kiedy przekręca wypowiedzi Jugheada. To musi być naprawdę zabawne!

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale pops

Kiedy Betty, Veronica, Jughead i Archie spotykają się w Pop’s zamawiają pysznie wyglądające koktajle. Jednak zarówno KJ Apa, jak i Lili twierdzą, że smakują naprawdę ohydnie! Lili woli podczas nagrywania zamawiać lody, bo całkowicie nie może znieść smaku tych koktajli.

Jeśli macie ochotę na więcej ciekawostek z planu to koniecznie zajrzyjcie do artykułu Ani: http://fandoms.pl/329903/po-drugiej-stronie-netflixa

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X