fbpx


Po pełnym werwy romansie Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger są zaręczeni. 39-letni aktor ujawnił, że 29-letnia Schwarzenegger przyjęła zaręczyny. O wszystkim napisał na Instagramie!

Źródło: Instagram

Aktor znany ze “Strażników Galaktyki” napisał na Instagramie: “Słodka Katherine, jestem tak szczęśliwy, że powiedziałaś tak, jestem podekscytowany tym, że mogę się z tobą ożenić, że żyję z tobą w wierze. Do dzieła!” Razem z oświadczeniem opublikował zdjęcie całującej się pary.

Katherine Schwarzenegger, czyli córka aktora i polityka Arnolda Schwarzeneggera i dziennikarki Marii Shriver, po raz pierwszy spotkała się z Chrisem w czerwcu ubiegłego roku.

Źródło: Instagram

Pratt był wcześniej w związku z aktorką Anną Faris, którą na pewno kojarzycie z serii “Straszny film”. Zapowiedzieli separację w sierpniu 2017 r. po prawie dziewięciu latach małżeństwa, a ich rozwód został sfinalizowany w listopadzie zeszłego roku. Pratt i Faris mają jednego syna.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X