fbpx


Taylor Swift i Joe Alwyn już ponad rok są razem – i właśnie tyle czasu starają się ukrywać swój związek przed światem i mediami. W końcu aktor powiedział o ich relacji nieco więcej!

Taylor i Joe są parą już ponad rok, jednak w mediach na próżno szukać plotek na ich temat – w wypadku Taylor Swift to ewenement! W końcu piosenkarka bardzo lubiła dzielić się praktycznie każdym szczegółem wszystkich swoich związków. Być może dlatego żaden z nich nie trwał długo…

Będąc w związku z Joe Alwynem Taylor zachowuje się kompletnie inaczej. Oboje starają się unikać blasku fleszy – czasami aż do przesady! Po rozdaniu Złotych Globów ponoć specjalnie pojechali na osobne imprezy, żeby nikt nie widział ich razem. Aktor w końcu postanowił skomentować związek z Taylor Swift.

Fani piosenkarki uważają, że ten związek jest aż… zbyt prywatny i domagają się szczegółów. Jednak Joe Alwyn skomentował to dla brytyjskich wydań Vogue i GQ:

“Zdaję sobie sprawę, że ludzi ciekawi, jak wygląda ta sprawa. Myślę, że z powodzeniem utrzymujemy nasz związek prywatnym i dopiero teraz dotarło to do ludzi… Ale ja naprawdę wolę rozmawiać o pracy. Prywatne życie innych osób z definicji jest prywatne i nikt nie jest zobowiązany do mówienia o swoim życiem osobistym.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X