fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Cheryl Cole po raz pierwszy od rozstania z Liamem Paynem mówi o ich relacji! Piosenkarka powiedziała, że między nią a Liamem wszystko jest w porządku.

Cheryl, 35-letnia piosenkarka, autorka tekstów i osobowość telewizyjna, po raz pierwszy otwarcie opowiedziała o obecnej relacji z Liamem. Od ich rozstania musiało minąć trochę czasu, aby Cheryl odważyła się mówić o tym temacie.

Cheryl powiedziała:

“Nie ma między nami żadnej niechęci. Oboje cały czas się uczymy. To dobre, to zdrowe. Jesteśmy jak każda inna para, która przeszła przez podobne przeżycia – tylko nas obserwuje kilka par oczu więcej. Kilka…”

Piosenkarka dodała, że na chwilę obecną nie poszukuje nowego związku.

“Nienawidzę tych dołków. To jedna z tych rzeczy, przez które nie chcemy wchodzić w nowe związki. Nic innego nie sprawia, że tak się czujesz, prawda? Nic innego. I wiem, że musisz celować wyżej, będąc w dołku, dlatego pracuję nad tym, aby być z tym OK, jednak na chwilę obecną tego nie potrzebuję. Nie chcę tego.”

Dobrze słyszeć, że relacja między Cheryl i Liamem jest dobra. To szczególnie ważne dla ich syna, Beara Graya 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X