fbpx


Charli XCX i Troye Sivan to znani na całym świecie artyści muzyki pop. Teraz łączą siły i nagrywają wspólny singiel “1999” , który jest bardzo chwytliwy, taneczny i wkręca się od pierwszego przesłuchania. Po za samym singlem, możemy również od wczoraj zobaczyć oficjalny teledysk, a w nim… niespodzianka!

Zanim uruchomimy teledysk i zobaczymy tylko miniaturę możemy stwierdzić, że wszystko jest tak jak być powinno. Zaskoczenie zaczyna się, gdy naciśniemy przycisk play. Do tego momentu na pewno już kliknęliście i jak się czujecie? My byliśmy bardzo zaskoczeni!

Troye Sivan i Charlie XCX nagrali teledysk w wersji PIONOWEJ! Wszystko wygląda tak, jakby wręcz było nagrane zwykłym telefonem, którego operator trzymał w pionowej pozycji. Zaskakujące prawda? Jednak jak dla nas ma to swój urok i oryginalność.

Musimy Was jednak zasmucić, bądź jeszcze bardziej zaskoczyć – nie jest to pierwszy raz, gdy artyści posuwają się do tego typu zabiegów w klipach! Wcześniej ten rodzaj prezentacji i nagrania klipu stosowała na przykład Bebe Rexha, Taylor Swift, Selena Gomez, Camila Cabello czy Zara Larsson. Chociaż ta ostatnia wydała utwór kilkanaście godzin po Charlie XCX i Troy’u Sivanie 😉

Czy w takim razie zbliża się nowa era teledysków? Ciekawe kto pierwszy z polskich gwiazd nagra swój klip w takim stylu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X