fbpx


Chaninnga Tatuma kojarzycie zapewne z takich filmów jak: “Step Up”, “Wciąż ją kocham”, czy “21 Jump Street”. Aktor uchodzi za prawdziwego macho i nic nie jest w stanie zagrozić jego reputacji, nawet dziecinna korona czy slime! Aktor udowodnił, że zrobi dla swojej córki wszystko, by ta się świetnie bawiła!

Źródło: Instagram / channingtatum

Tatum i jego 5-letnia córka Everly spędzili wspólnie niedzielne popołudnie, robiąc domowy slime. Wyszedł nie tylko śluzowaty i kolorowy, ale także brokatowy. Gwiazda dokumentowała ich dzień zabaw w serii filmów zamieszczonych na jego InstaStories. W pierwszym filmie Everly wkłada dłonie do wiadra różowego slime i wyciąga z niego kleistą maź. W tle słyszymy głośny krzyk Channinga: “Ewwwwww!”. “Naprawdę muszę to zrobić” – odpowiedziała Everly. “Nigdy nam się to nie podoba” – powiedział pokonany aktor.

Później slime przylega do dłoni gwiazdy “21 Jump Street”, jakby był jakimś szalonym wachlarzem. Pytając, jak usunąć gluta z palców, Everly powiedziała mu: “Po prostu to odłóż.” Jak trudne może to być? Okazuje się, że nawet dorosłemu mężczyźnie może sprawić to kłopot! Channing zamieścił też zdjęcie przedstawiające siebie, kierującego się swoim wewnętrznym głosem księżnej Meghan Markle i noszącym tiarę. “To niedziela dla ciebie!!!” – podpisał zdjęcie.

Źródło: Instagram / channingtatum

Dokonywanie domowych eksperymentów naukowych z Everly to tylko jedna z wielu czynności, które lubią robić wspólnie. Dziennikarze dogonili aktora na premierze “Smallfoot” we wrześniu i dowiedzieli się, że córka ​​odziedziczyła jego umiejętności taneczne. “W pewnym momencie tańczymy razem prawie każdego dnia. Zawsze miała ruchy taneczne, wykonuje własne ruchy, nie wiem, skąd je bierze, ale robi to od dnia, w którym przyszła na świat.” Oboje lubią także razem chodzić na koncerty, o czym świadczy fakt, że Everly i Channing uczęszczają na koncert jego nowej dziewczyny Jessie J w Los Angeles. Czy tylko mu uważamy, że jest to bardzo słodkie? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X