fbpx


The Chainsmokers są ostatnio dość zajęci, ale to nie znaczy, że ich treści i content kiedykolwiek śpią. Zespół ma udziały w utworach z Blink-182 i 5 Seconds of Summer, ale pracują też nad nową trasą i podsumowują 2018 rok. Skąd to wszystko wiadomo? Duet zamieścił w Internecie zakulisowego vloga, który wydaje się pierwszym epizodem z nowej serii zatytułowanej “About a Week Ago”.

Oglądamy śliczne, typowe rzeczy, na przykład, jak pies Mooshu wyleguje się, podczas gdy muzycy pracują w swojej siłowni. Możecie także zajrzeć w sam proces tworzenia muzyki. Na vlogu pokazano, jak Alex Pall ćwiczy grę na pianinie oraz jak Drew Taggart gra na gitarze. Ten pierwszy tłumaczy, że zawsze pisze piosenki The Chainsmokers z wizją jednego dnia gry na stadionie – co ma sens, ponieważ jest to styl miejsca, w którym grają.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Who do you love? @5sos @amazonmusic

Post udostępniony przez The Chainsmokers (@thechainsmokers)

Duet pokazał również, jak przygotowują się do występów na żywo, jak siedzą z perkusistą Mattem McGuire i przeczesują włosy podczas spotkania telefonicznego. Ciekawie jest fragment, gdy obaj omawiają strategię wydania i marketingu ostatniego albumu The Chainsmokers – Sick Boy. Był to eksperyment na platformie streamingowej, w którym każda melodia wydawana była fragmentarycznie, dopóki LP nie została sfinalizowana, a następnie chronologizowana i zapakowana jako całość. Pojawiły się jednak skargi i na vlogu widać, jak muzycy omawiają przyszłe strategie.

Zaledwie osiem minut nagrania kończy się uroczym śpiewaniem na osobistej imprezie świątecznej chłopaków. Fani z pewnością poczują się nieco bardziej związani z The Chainsmokers, kiedy to obejrzą! Czy pojawi się więcej vlogów? Przekonamy się już niedługo!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X