fbpx


Teraz już wszystko wiadomo! Cardi B nie pozwoli, by cokolwiek ją powstrzymało. Po dwudniowej przerwie raperka wróciła na Instagrama i wszystko wygląda na to, że był to celowy zabieg, by wywołać trochę zamieszania wokół nowej piosenki! Artyści nagrali wcześniej wspólnie kawałek “Finesse”.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że Cardi B pojawi się w nowym kawałku DJ Khaleda, a dzisiaj mamy kolejną dobrą informację! Raperka nagrała singla z Bruno Marsem. “Ok, więc wróciłam z emerytury, by ogłosić, że mam nową piosenkę z @brunomars, która pojawi się w piątek o północy” – napisała pod zdjęciem z Bruno Marsem. Dodała też hashtag #twogrammywinningartist, co jest hołdem dla Marsa, zdobywcy Grammy i subtelny clapback wśród krytyków, którzy czuli, że “Invasion of Privacy” nie zasługuje na album roku.

Jest to typowy zabieg mający na celu zwrócenie uwagi na artystę, by lepiej wypromować nową piosenkę. Wcześniej podobnie działanie podjęła m.in. Taylor Swift. Cardi B dezaktywowała swój profil na Instagramie w poniedziałek (11 lutego) po pojawieniu się hejtu w związku z  jej wygraną na gali Grammy i niechęci do Offseta po tym, jak został rzekomo niewierny, i zabraniu go na scenę, by przyjąć nagrodę.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X