fbpx


Alessia Cara przeżywa wszystkie stany związane ze złamanym sercem w nowym klipie muzycznym do singla “Not Today”. Piosenka i teledysk zapowiadają płytę “The Pains of Growing”, która ma się ukazać 30 listopada. 

Zamiast udawać, że wszystko z nią w porządku i pochować jej uczucia, Cara pokazuje ból po rozstaniu i konfrontuje różne emocje w nowym teledysku. Stara się ożywić swoje złamane serce, wykonując typowe codzienne ruchy, czyli tarzając się w łóżku, udając uśmiech przed lustrem, a nawet próbując samodzielnie ułożyć ogromną układankę. Kiedy tusz do rzęs spływa po jej poplamionej łzami twarzy, czeka, aż “pewnego dnia myśl o nim nie przestanie tak boleć”.

Jeśli pewne sceny z tego wideo dostarczają wam uczucia déjà vu, Cara ujawniła w postach na Instagramie, że stylistyczne podejście w filmie zostało zainspirowane filmami Wesa Andersona. “Chciałam dodać kilka odniesień do jego filmów. Sprawdź, czy możesz je wyłapać.”

Teledysk “Not Today” podkreśla mocne stwierdzenie piosenki, by nie spieszyć się ze swoimi uczuciami i pamiętać, że w końcu nadejdzie lepszy dzień. Wideo i piosenka pojawiły się tuż przed wydaniem długo wyczekiwanego drugiego albumu artystki “The Pains of Growing”, który ukaże się w piątek. Oprócz “Not Today” 15-utworowy album zawiera także już wcześniej wydane piosenki jak: “Trust My Lonely” i “Growing Pains”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X