fbpx


Wypełniony tańcem  teledysk Justina Timberlake do  „Can’t Stop the Feeling!” oficjalnie osiągnął miliard wyświetleń w YouTube. To pierwszy raz, kiedy artysta osiągnął kamień milowy.

Justin Timberlake niedawno wydał płytę “Man of the Woods”, wokół której była zorganizowana trasa koncertowa, jednak nie ten sukces dziś świętuje artysta. Okazuje się, że piosenka, którą nagrał do bajki “Trolle” po równo 3 latach zdobyła wielkie wyróżnienie, czyli miliard wyświetleń!

Według danych YouTube kawałek wydany w 2016 roku wciąż ma imponujące liczby. Klip, który został nagrany jako promocja animacji “Trolle” ma dzienne aż 1,1 miliona wyświetleń w ciągu ostatniego tygodnia. Wideo przedstawia Timberlake’a i mieszkańców miasta wystylizowanych na retro tańczących w miejscach, które zazwyczaj byłyby postrzegane jako przyziemne, takie jak pralnia, sklep spożywczy i sklep z elektroniką.

Sama bajka odniosła wielki sukces na całym świecie, a wszyscy fani śpiewali razem z Trollami i Justinem “Bez końca”. YT opublikowało także informacje o tym, że „Believer” Imagine Dragons stał się trzecim teledyskiem grupy z miliardem wyświetleń.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X