fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Camila Cabello używa swojego konta w mediach społecznościowych, aby pokazać swoje poparcie dla społeczności LGBTQ+. Jej gest jest niezwykle ważny i istotny w aktualnych czasach! W niedzielę (14 czerwca) piosenkarka opublikowała na Instagramie wiadomość “Wesołego miesiąca dumy”!

“Ten miesiąc jest miesiącem dumy!!!!!!! Mam tyle podziwu i szacunku dla społeczności LGBTQ +, że w tej społeczności znajdują się jedni z najodważniejszych, najmilszych, najsilniejszych ludzi, których znam – uczycie mnie na przykładzie, co to znaczy być wierną sobie i swojemu sercu, co to znaczy być odważnym, co to znaczy być dzikim i uprzejmym na każdym kroku i żyć WŁASNĄ prawdą bez względu na to, jak trudne i przerażające jest kochać każdego, kogo chcesz kochać. Wesołego miesiąca dumy” – napisała Cabello.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This month is pride month !!!!!!! i have so much admiration and respect for the LGBTQ+ community, this community includes some of the bravest, kindest, strongest people I know- you teach me by example what it means to be true to yourself and your heart, what it means to be brave, what it means to be fierce and kind every step of the way and living YOUR truth no matter how hard and scary that may be, loving whoever you want to love. happy pride month 🌈🌈🌈🌈🌈🌈 In the middle of one of the worst epidemics of violence against Black transgender people, Trump decided to finalize a rule erasing Obama-era protections for transgender patients facing discrimination in health care. We aren’t were we need to be, we need to fight back! Please go to my insta stories where you can find a list of organizations to support. I’m donating to @translawcenter today 🙏🏼❤️ #VOTE

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

To jednak nie koniec wypowiedzi piosenkarki, bo zaraz później dodała: “W trakcie jednej z najgorszych epidemii przemocy wobec czarnych osób transpłciowych, Trump postanowił sfinalizować przepis wymazujący ochronę z czasów Obamy dla pacjentów transpłciowych, które są dyskryminowane w opiece zdrowotnej. Musimy walczyć! Przejdź do moich instastory, w których możecie znaleźć listę organizacji do wsparcia. Dzisiaj przekazuję darowiznę na @translawcenter.”

Źródło: pinterest.com

Cabello jest powiązana z Transgender Law Center, czyli organizacją, która opowiada się za “utrzymaniem transpłciowych i niezgodnych płciowo ludzi przy życiu, prosperujących i walczących o wyzwolenie”. Przekaz Camili można także przenieść na grunt Polski, gdzie również prawa mniejszości nie są respektowane, a ich dobre imię szkalowane, by osiągnąć polityczne zyski.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X