fbpx


W zeszłym roku Calvin Harris pokazał, że zna się na muzyce! Nawiązane współprace z innymi artystami oraz solowe piosenki sprawiły, że jego nazwisko jest rozpoznawalne na całym świecie. Szkocki DJ jednak nie osiadł na laurach i ogłasza, że niedługo usłyszycie jego nowy kawałek!

Po wielkim 2018 roku Calvin Harris kontynuuje swój styl w oldschoolowych brzmieniach, rozpoczynając rok od szczególnie udanego numeru “Giant”, w którym występuje angielski piosenkarz i autor tekstów Rag’n’Bone Man. Utwór jest potężny, ale powściągliwy, silnie zbudowany w stronę czegoś, na co będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby doświadczyć w pełni, ale na szczęście nie za długo. Póki co posłuchajcie wydanej zajawki!

Źródło: Instagram / Calvin Harris

“Giant” zostanie wydany piątek, 11 stycznia, ale jest już dostępny w przedsprzedaży. W zeszłym roku największą popularność DJ-owi przyniosły piosenki: “Nuh Ready Nuh Ready” z PARTYNEXTDOOR, “One Kiss” z Dua Lipą i “No Promisess” z Samem Smithem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X