fbpx


Ponad godzina przygotowań i jeszcze więcej sprzątania oznacza, że na kanale Dominika Łupickiego pojawił się nowy filmik! Wraz z Mikołajem przygotowali “niespodziankę” Remikowi, który niczego nieświadomy wrócił po pracy do domu. Co na Niego czekało?

Miliony pianek! Dosłownie! Dominik wraz z Mikołajem zadbali o to by wejście do łazienki w domu Łupickich było, delikatnie rzecz ujmując, utrudnione 😀 Pływanie w piankach po całej długości łazienki, poszukiwanie jej elementów? Czemu nie! Dla tych chłopaków nie ma rzeczy niemożliwych!

Oczywiście po takiej zabawie, musiał przyjść czas na sprzątanie, które osobiście nadzorował Remik. Włączył minutnik i dał prankerom równą godzinę na zrobienie porządku. Myślicie, że podołali? Piszcie w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X