fbpx


Kariera Camili Cabello w ciągu ostatniego roku bardzo mocno przyspieszyła. Jej utwór “Havana” zastał nazwany największym hitem zeszłego roku, a na gali MTV EMA artystka zgarnęła najwięcej statuetek i nagród. Teraz Cabello doczekała się kolejnego wyróżnienia. Namalowano mural z artystką w Miami!

Składając hołd jej karierze i osiągnięciom, lokalni artyści stworzyli duży mural na budynku w Little Havana, jednej z największych atrakcji turystycznych Miami, gdzie można znaleźć najlepsze kubańskie restauracje, cygara, kluby, cafecito, muzykę na żywo i domino park. Jest to niezwykle wielkie wyróżnienie dla młodej artystki, dzięki której kubańska kultura stała się ponownie niezwykle popularna.

Dumna Camila nie zawahała się, aby udostępnić zdjęcie i wyrazić swoje uczucia na Instagramie. “To zaparło mi dech w piersiach” – powiedziała, wyjaśniając, że uwielbia chodzić po Little Havana, ponieważ czuje się związana z rodziną i kubańskimi korzeniami. “To jest niedorzeczne i sprawiło, że moje serce straciło na chwilę rytm”. Kubańsko-amerykańska piosenkarka nie mogła uwierzyć, że stała się dosłownie centrum uwagi na ruchliwej ulicy w Miami.

Źródło: Camila Cabello “Havana” / Sony Music Entertainment

Przypomnijmy, że Camila solową karierę rozpoczęła pod koniec 2016 roku, gdy ogłosiła, że odchodzi z zespołu “Fifth Harmony”. Od tej pory nagrała takie piosenki jak: „Crying in the Club”,  „Never Be the Same” czy “Consequences”. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X