fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Choć Wilmer Valderrama nie jest już z Demi Lovato, to wciąż się interesuje losem swojej eks. Od kiedy ta podupadła na zdrowiu, chłopak wciąż sprawdza, co u niej. Informatorzy z otoczenia gwiazd mówią, że to nie tylko przyjacielski gest – podobno Wilmer i Demi nadal są w sobie zakochani!

Podobny obraz

vivatumusica.com

Związek aktora i piosenkarki trwał aż sześć lat. Wilmer i Demi nie są jednak ze sobą już od kilkunastu miesięcy. Nie przeszkadza im to w utrzymywaniu przyjacielskich kontaktów. Najbliżsi mają na ten temat trochę inne zdanie – w myśl staropolskiego przysłowia “stara miłość nie rdzewieje”!

Jak podaje US Weekly, Wilmer wciąż sprawdza, co u jego byłej. Dopinguje ją także w walce z nałogiem. W obliczu tragedii, jaką spotkała Demi, ujawniły się prawdziwe uczucia chłopaka. Informator mówi wprost – para nigdy nie przestała się kochać! Co więcej, rodzina i bliscy przyjaciele artystki naprawdę doceniają starania Wilmera.

Czyżby zatem miało dojść do wielkiego powrotu? Najpierw musi chyba jednak dojść do innego powrotu – Demi do zdrowia. W walce z chorobą na pewno jest jej dużo łatwiej, gdy u boku stoi ukochany. Może na nowo rozpalona miłość pomoże pozbyć się piosenkarce wszystkich problemów? Trzymamy za to kciuki! 😉

Znalezione obrazy dla zapytania demi lovato wilmer valderrama

OK! Magazine

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X