fbpx


Billie Eilish obiecywała ostatnio, że podzieli się swoim nowym hitem i teledyskiem z publicznością. Tak też się stało! Jej kawałek “bury a friend” zadebiutował w serwisie Youtube!

Nowa piosenka pojawia się zaledwie jeden dzień po tym, jak Eilish zaprezentowała okładkę swojego długo oczekiwanego debiutanckiego albumu “WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”. W teledysku wschodząca gwiazda popkryje się w roli przysłowiowego potwora spod łóżka, czyli idei, która zainspirowała temat całego projektu.

“bury a friend” jest dosłownie opowiedziana z perspektywy potwora mieszkającego pod łóżkiem” – powiedziała Eilish w komunikacie prasowym. “Jeśli postawisz się w jego miejscu, to co robi lub czuje to stworzenie? Wyznaję również, że jestem tym potworem, bo jestem moim najgorszym wrogiem, a ja mogę być potworem spod twojego łóżka.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

i couldn’t be more ready for this album —

Post udostępniony przez billie eilish (@billieeiilish)

Tytuł albumu został wplątany bezpośrednio w refren piosenki, w którym Eilish mrocznie intonuje: “Czego ode mnie chcesz / Czemu ode mnie nie uciekniesz / Co się zastanawiasz / Co wiesz / Dlaczego się nie boisz / dlaczego mnie to obchodzi / Kiedy wszyscy zasypiamy, dokąd zmierzamy?”

Reszta tego klipu jest równie przerażająca, jak tłum rąk w czarnych gumowych rękawiczkach, które dotykają Eilish oraz rozrywają koszulę, po czym wstrzyknęli jej coś w plecy za pomocą nieoznaczonych strzykawek. Później na wideo piosenkarka skrada się przez migotające korytarze, a nawet lewituje pozornie opętana, a na koniec znika przed łóżkiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

im not crying you are —

Post udostępniony przez billie eilish (@billieeiilish)

Album “WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” zostanie wydany 29 marca przez Darkroom oraz Interscope Records.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X