fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

BTS to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie i nie mówimy tylko o gatunku KPOP, którego ostatnio u nas na portalu trochę więcej. Ta 7 chłopaków zdobyła wysokie miejsca na listach przebojów takich jak Billboard 100, a wyświetlenia na ich kanale w serwisie YouTube są liczone w miliardach! Dlaczego w takim razie ponownie piszemy o BTS?

Mimo zdobycia ogromnej sławy, BTS nie spoczęło na laurach i miesiąc po wydaniu japońskiej wersji Face Yourself już szykują kolejny Comeback! Wczoraj na kanale ich wytwórni udostępniono nową piosenkę Singularity, promującą ich najnowszy album LOVE YOURSELF 轉 Tear. Utwór i klip w niecałe 24 godziny osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń! 

Od razu można usłyszeć zupełnie inny klimat w nadchodzącym projekcie! Spokojne, głębokie i nastrojowe brzmienia oraz wokale sprawiają, że od razu można się rozmarzyć i zagłębić w swoich myślach. Piękne i nostalgiczne. Przesłuchajcie i oceńcie sami!

Przypominamy, że premiera albumu chłopaków przewidziana jest na 18 maja, czyli już za 11 dni! Wcześniejsze albumy, możecie znaleźć oczywiście na mymusicshop.pl pod tym linkiem, a póki co – czekamy na efekty!

Podoba Wam się zapowiedź i sam utwór Singularity?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X