fbpx


Południowo-koreański zespół BTS miał krótki, ale mocny moment na scenie podczas 61. gali Grammy Awards. Na scenie podziękowali swoim fanom za wsparcie oraz obiecali, że wrócą na Grammy w przyszłości. Zespół tak szybko podbija rynek muzyczny, że niewykluczone, że w przyszłym roku mogą rywalizować o statuetkę pozłacanego gramofonu!

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook zadebiutowali na rozdaniu Grammy jako prezenterzy i ogłosili tytułową EPkę H.E.R najlepszym albumem R&B roku. Wychodząc na scenę, gdy grała w tle ich piosenka “Fake Love”, siedmiu artystów reprezentowało siebie i Koreę Południową. “Dorastając w Korei Południowej, zawsze marzyliśmy o tym, aby stanąć na scenie Grammy” – powiedział RM. “Dziękujemy wszystkim fanom za spełnienie tego marzenia i obiecujemy, że jeszcze wrócimy.” Następnie ogłosili H.E.R jako zwycięzcę nagrody, a V przyznał nagrodę 21-latce.

BTS stał się pierwszym koreańskim zespołem, który pojawił się na liście Billboard 200 w zeszłym roku z May’s Love Yourself: Tear, a następnie trafili na nr 1 ponownie z August’s Love Yourself: Answer. Tear stał się pierwszym koreańskim albumem nominowanym do nagrody Grammy, choć Masseduction St. Vincent zdobyła nagrodę.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X