fbpx


Nie od dziś wiadomo, że również w Polsce od kilku lat coraz szybciej wzrasta popularność na muzykę KPOP, czyli koreański pop. Dziesiątki tysięcy fanów tworzą grupy na Facebooku, szukają się na Twitterze i zmieniają swoje imiona i nazwiska na ulubionych artystów gatunku KPOP. Jednymi z najbardziej znanych koreańskich zespołów jest BTS, który wywołał burzę wśród fanów… ogłaszając ogólnoświatową trasę koncertową! Czy znajdziemy tam Polskę?!

Ta grafika krąży już od 2 dni na social mediach całego świata! BTS Love Yourself World Tour – tak nazywa się nadchodząca trasa koncertwoa BTS, która zagości w wielu miastach na całym świecie! Zespół podczas swojej trasy odwiedzi:

Seul, South Korea – 25-26 sierpień, Olympic Stadium

Los Angeles, California – 5-6 i 8 wrzesień, Staples Center

Oakland, California – 12 wrzesień, Oracle Arena

Fort Worth, Texas – 15-16 wrzesień, Fort Worth – Convention Center

Hamilton, Ontario – 20, 22-23 wrzesień, First Ontario Centre

Newark, New Jersey – 28-29 wrzesień, Prudential Center

Chicago, Illinois – 2-3 październik, United Center

Londyn, England – 9-10 październik, The O2 Arena

Amsterdam, The Netherlands – 13 październik, Ziggo Dome

Berlin, German – 16-17 październk, Mercedes-Benz Arena

Paryż, France- 19-20 październik, Accorhotels Arena

Fani BTS z Polski również szaleją ze szczęścia, bo jak twierdzą “do Berlina nie jest tak daleko!” No wiadomo, porównując Berlin z Los Angeles, to rzeczywiście jest bliżej! Nie zmienia to faktu, że gdyby trasa zahaczyła również Polskę, o wiele więcej osób z BTS Army pojawiłoby się na tym wielkim wydarzeniu!

Ci którzy nie znają jeszcze BTS, niech szybko nadrabiają! Dla przykładu przedstawiamy Wam “Fire” jeden z najbardziej znanych utworów na całym świecie! Polecamy Wam jednak sprawdzić całą twórczość chłopaków!

Wybieracie się na jakiś koncert BTS podczas Love Yourself World Tour?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X