fbpx


Po tygodniach tworzenia nowego projektu opartego na narracji “Najpiękniejszego momentu w życiu” południowokoreański zespół BTS ogłosił powstanie swojej pierwszej książki. “The Notes 1” zostanie wydany w marcu i będzie powiązany z fabularną fabułą BU lub “BTS Universe”.

Nowa książka zostanie wydana 5 marca i jest obecnie dostępna do zamówienia w przedsprzedaży z witryny Big Hit Entertainment w języku koreańskim, angielskim i japońskim, zarówno pojedynczo, jak i w pakiecie z kopiami we wszystkich trzech językach. Jest to 230-stronicowa książka, która wydaje się zawierać wpisy z serii notatek udostępnianych przez te wszystkie lata.

Na dany moment nie wiadomo, czy któreś polskie wydawnictwo zajmie się tłumaczeniem i wydawaniem książki na polskim rynku. Książka nie ma opisu, ale towarzyszy jej krótka notka, która brzmi: “Wspomnienia bycia zagubionym, nieobecności, cierpienia i niepewności chłopców stojących przed ich losem.” 

Wiadomości o programie “The Notes 1” zostały poprzedzone uruchomieniem w ubiegłym tygodniu powiązanego z nim programu Save Me. Zarówno The Notes 1, jak i Save Me wiążą się z narracją BTS, która wpleciona jest w muzykę, teledyski i wiele innych platform, w tym Twittera i Instagrama, od czasu wydania “Najpiękniejszego momentu w życiu”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X