fbpx


Południowokoreański zespół BTS był wielkim zwycięzcą, który zabrał do domu Daesang, czyli główną nagrodę podczas tegorocznych Seoul Music Awards, które odbyły się w Gocheok Sky Dome w Seulu we wtorek wieczorem. 

Grupa otrzymała nagrodę drugi raz z rzędu. “Szczerze dziękuję fanom BTS z całego świata za to, że dwa razy dali nam ten Daesang, kiedy artyście trudno jest go otrzymać nawet raz” – powiedział RM podczas przemówienia. “Nie jestem pewien, czy mi uwierzycie, ale BTS jest także fanem Was wszystkich. Chodzi mi o to, że czerpiemy inspirację z waszych opowieści, energii i głosów i inspirują one nas, gdy pracujemy nad muzyką i dodają energii, gdy ją wykonujemy. Mam więc nadzieję, że wiecie, że te występy i muzyka rodzą się z waszej ogromnej inspiracji i wpływów. Jesteście częścią naszych albumów i występów. Właśnie dlatego jesteśmy Waszymi fanami.”

BTS otrzymał także dwie inne nagrody na 28. dorocznej ceremonii: w kategorii najlepszy album za “Love Yourself: Tear and a Bongsang”, a “Love Scenario” nazwano najlepszą piosenką roku 2018.

Dodatkowo ostatnio pojawiły się oficjalne informacje o tym, że film dokumentalny BTS “Burn the Stage: The Movie” zostanie przeniesiony na YouTube w tym tygodniu! YouTube Originals ogłosił, że pełnometrażowy film BTS ukaże się na stronie w piątek o 9:00 czasu wschodnioamerykańskiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#BTS <Burn the Stage: the Movie>

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

“Burn the Stage: The Movie” oferuje zakulisowe spojrzenie na trasę BTS 2017 Wings, która przyciągnęła ponad 550 000 fanów w ciągu 40 koncertów w 19 miastach na całym świecie. Dokument wyrósł z zeszłorocznej serii YouTube Originals BTS: Burn the Stage i zawiera rozszerzone narracje, wywiady i inne ekskluzywne materiały, w tym wywiad z Bang Si-hyuk, założycielem i dyrektorem generalnym Big Hit Entertainment.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X