fbpx


Tak jak już niedawno pisaliśmy sześć lat temu BTS rozpoczął swoją działalność, kierując swoją ścieżką, tak, że, stali się jednym z najważniejszych i najbardziej znaczących zespołów muzycznych młodego pokolenia. Świętowanie trwa w najlepsze! Co tym razem z okazji rocznicy przygotował boysband?

Co roku w czerwcu RM, Suga, J-Hope, Jin, Jimin, V i Jungkook organizują coroczne obchody znane jako Festa, podczas których dzielą się treściami, publikują muzykę i organizują wydarzenia ze swoimi fanami. W tym roku Festa to bardzo wiele treści, w tym zupełnie nowa solowa piosenka Jina, czy specjalny film znany jako „Bangtan Attic”.

W prawie godzinnym filmie, który bierze swoją nazwę od pierwszej połowy koreańskiej nazwy BTS, siedmiu mężczyzn zbiera się i spędza czas, omawiając swoje dzieciństwo, karierę i wiele innych. Sentymentalne chwile są naprawdę urocze, gdy zastanawiają się nad swoim życiem, począwszy od dyskusji, czy wierzyli w Świętego Mikołaja, a skończywszy na tym, jak różnią się od siebie na scenie.

Członkowie BTS udostępnili również trochę treści w mediach społecznościowych, aby uczcić tę okazję, w tym krótki filmik za kulisami od Jimin, który opisał go jako mały prezent dla ARMY. W nim widzimy członków BTS przygotowujących się i występujących podczas trasy Love Yourself: Speak Yourself.

Obchody jubileuszowe i premiery zaowocowały kilkoma trendami na całym świecie na Twitterze, w tym “6 lat z naszym domem BTS”, które jest nawiązaniem do dedykowanej fanom piosenki “Home” z najnowszego albumu BTS.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X