fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Big Hit Entertainment, czyli południowokoreańska firma rozrywkowa stojąca za BTS ogłosiła, że ​​grupa wykonująca k-pop wkrótce rozpocznie “oficjalny i dłuższy okres odpoczynku i relaksu”. Ostatnie miesiące były dla nich bardzo pracowite i na pewno zasłużyli na odpoczynek!

W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze Big Hit napisał, że BTS weźmie trochę potrzebnego czasu wolnego po ich występie na Lotte Duty Free Family Concert w Korei Południowej. Będzie to pierwsza przerwa BTS od ich debiutu w 2013 roku!

“Ten okres odpoczynku będzie okazją dla członków BTS, którzy nieustannie dążyli do celu, aby naładować się i przygotować do ponownego zaprezentowania się jako muzycy i twórcy. Zapewni im to również szansę cieszenia się zwykłym życiem młodych ludzi w wieku 20 lat chociaż przez chwilę”- czytamy w oświadczeniu.

Ostatnie tournee BTS “Love Yourself: Speak Yourself”, które rozpoczęło się w maju, zarobiło 99,3 miliona dolarów! “Map of the Soul: Persona” stała się trzecim albumem grupy z nr 1 na liście Billboard 200, a singiel “Boy With Luv” osiągnął 8 miejsce na liście Billboard Hot 100. Wydaje się, że po tak wielkich sukcesach zespół może odpocząć i zająć się prywatnym życiem!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X