fbpx


Przy obecnie bardzo dużej rozpoznawalności koreańskiego boysbandu BTS, ciężko znaleźć młodą osobę, która chociażby nie usłyszała o chłopakach lub gatunku muzycznym jakim jest K-Pop. Wszystko ruszyło w takim kierunku, że BTS stali się wręcz inspiracją gwiazd z USA i nie tylko! Najlepszym przykładem jest Halsey, która zna chłopaków już od ponad roku!

Halsey dodała na swoje social media zdjęcia z chłopakami podpisując je bardzo wymownie: Wiecie, że nie było mowy, żebym przebyła drogę aż do Seulu, bez zobaczenia tych facetów! Po tym zdjęciu, fanki Halsey i BTS oszalały i tak samo jak wokalistka, nie mogą się doczekać występu zespołu na Staples Center w Los Angeles! Można zatem się spodziewać kolejnego spotkania gwiazd, tylko tym w odwrotnych rolach.

Oprócz tego wyjątkowego zdjęcia i spotkania, Halsey odpowiedziała na swoim Twitterze o przyjaźni z BTS. Napisała, że przyjaźni się z chłopakami od prawie 2 lat, bardzo się cieszy, że ich ma i że bardzo mocno ją inspirują!

Dla przypomnienia pokażemy Wam również tweet’a Halsey z maja 2017 roku, w którym to napisała, że w końcu poznała chłopaków i że są najlepsi – a my oczywiście to potwierdzamy 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X