fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

BTS i Big Hit Entertainment przekazali darowiznę w wysokości 1 miliona dolarów na rzecz Black Lives Matter, co zainspirowało fanów do włączenia się w akcję i zebrania pieniędzy. Zebrana ilość zaskoczyła każdego, a wszystko zostało przekazane na rzecz walki o równość!

Lojalne BTS ARMY wyznaczyło cel #MatchAMillion w sobotę (6 czerwca), a do niedzieli wieczorem udało się już ten pułap osiągnąć! Darowizny przekroczyły 1 milion dolarów. Jeden fan z ARMY skompilował rozszerzył listę instytucji, na które można przekazać darowiznę, używając ActBlue, aby umożliwić wszystkim podział funduszy między: Black Lives Matter, Reclaim the Block, National Bail Out, Black Visions Collective, NAACP Legal Defense and Educational Fund i wiele więcej.

“Podobnie jak BTS, mogliśmy przekazać darowiznę w wysokości 1 miliona dolarów, aby pomóc w finansowaniu: ratowania aresztowanych za protestującą brutalność odważnych ludzi dowodzonych przez organizacje walczące przeciwko systemowej niesprawiedliwości oraz wsparcie zdrowia fizycznego i psychicznego czarnej społeczności” – napisali na Twitterze po osiągnięciu imponującej sumy.

Wcześniej w zeszłym tygodniu BTS wydało oświadczenie w mediach społecznościowych wspierające ruch Black Lives Matter: “Przeciwstawiamy się dyskryminacji rasowej. Potępiamy przemoc. Ty, ja i wszyscy mamy prawo być szanowani. Będziemy razem. #BlackLivesMatter.”

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X