fbpx


Britney Spears pokazała się pierwszy raz po tym, jak zgłosiła się do szpitala na leczenie. Okazuje się, że spędziła Wielkanoc z chłopakiem Samem Asghari poza placówką medyczną. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda księżniczka popu!

Źródło: BACKGRID / eonline.com

37-letnia piosenkarka została przyłapana z Asgharim, gdy opuszczali hotel Montage w Beverly Hills w Kalifornii. Britney miała na sobie kwiecistą sukienkę i sandały, a na wietrze powiewały jej niezniszczalne blond włosy. Chłopak szedł przed nią, chroniąc ją ramieniem przed dziennikarzami i gapiami. Zgodnie z krążącymi informacjami Spears wciąż jest leczona, ale trudno jest jej rozstawać się na tak długo z synami i rodziną. “Kariera Britney, troska o dzieci i ciężar choroby ojca. To dla niej zdecydowanie za dużo” – powiedziało źródło, na które powołuje się E! News. “Potrzebowała nie tylko przerwy, ale zdecydowała, że ​​potrzebuje przede wszystkim profesjonalnej pomocy”.

Źródło: BACKGRID / eonline.com

Spears postanowiła udać się do ośrodka, aby poradzić sobie z ogromnym stresem, jaki miała z powodu chorób ojca – Jamiego Spears. Piosenkarka odłożyła swoją karierę na czas nieokreślony, odkładając swój album i występy w Las Vegas, aby wesprzeć swojego ojca. “Wszyscy musimy poświęcić trochę czasu na siebie. 🙂 Zakochaj się, dbaj o siebie, umysł, ciało, ducha.” Asghari później pokazał swoje wsparcie dla swojej dziewczyny, przesyłając wiadomość i pisząc: “To nie jest słabość. To znak absolutnej siły, ludzie powinni być zainspirowani tym, przynajmniej ja jestem ♥ ️ #silniejszy”.

Fani także pokazali ostatnio swoją troskę o Spears dzięki hashtagowi #FreeBritney, który stał się trendem w mediach społecznościowych po tym, jak pojawiły się zarzuty, że piosenkarka jest trzymana w ośrodku wbrew jej woli. Tess Barker i Barbara Gray, komicy i twórcy podcastu “Britney’s Gram”, powiedzieli, że otrzymali “anonimową wskazówkę od wiarygodnego źródła”, twierdząc, że Spears wzięto do ośrodka zdrowia wbrew jej woli i zgrali pocztę głosową rzekomo od kogoś, kto kiedyś pracował dla adwokata, który był zaangażowany w sprawy piosenkarki.

“Britney była na próbach do swojego show. Jamie zwrócił uwagę, że Britney nie przyjmuje leków zgodnie z zaleceniami” – twierdziła niezidentyfikowana osoba na taśmie. “Brakowało jej wielu dawek i po prostu nie brała ich.” Matka Spears, Lynne Spears, która rozwiodła się z Jamie w 2002 roku, podsyciła ogień, lubiąc komentarze na Instagramie od fanów, którzy wierzą, że piosenkarka jest trzymana wbrew jej woli i namawia innych do słuchania podcastu. Informacje te jednak nie zostały potwierdzone, więc należy wierzyć, że Britney na leczenie zgłosiła się dobrowolnie.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X