fbpx


Britney Spears ostatnio przedłużyła swój kontrakt na rezydentkę w Las Vegas, teraz jednak z niej rezygnuje i wyjeżdża z miasta! Gwiazda rezygnuje z koncertów na rzecz rodziny – to ją stawia na pierwszym miejscu.

Ostatnio fani mogli widzieć Britney w Las Vegas, gdzie występowała ze swoim show Domination. Jednak na razie gwiazda kończy z koncertami, aby być z rodziną.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze wiadome, czy odwołane pokazy zostaną przesunięte na inne terminy, czy bilety zostaną zwrócone. Pewna jest za to informacja, dlaczego Britney zdecydowała się zrezygnować z koncertów. Gwiazda na swoim Twitterze napisała:

“Nie będę występować z moim show Domination. Wyczekiwałam tych pokazów i zobaczenia Was wszystkich, dlatego ta decyzja łamie mi serce. Jednak najważniejsze jest stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu… i to właśnie tę decyzję musiałam podjąć. Kilka miesięcy temu mój tata był hospitalizowany i prawie odszedł z tego świata. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że z tego wyszedł, ale przed nim nadal długa droga. Musiałam podjąć tę trudną decyzję, aby móc w pełni skupić się teraz na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie.”


Mamy nadzieję, że tata Britney Spears szybko wróci do pełni zdrowia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X