fbpx


Dacie wiarę, że Jennifer Aniston skończyła już 50 lat?! mamy wrażenie, że dosłownie chwilę temu odgrywała rolę Rachel w serialu “Friends” – tymczasem od premiery “Przyjaciół” minęło już prawie 25 lat! Z okazji okrągłej rocznicy urodzin Jennifer Aniston postanowiła wyprawić huczne przyjęcie 🙂 

Na 50 urodzinach aktorki kojarzonej przede wszystkim z roli Rachel w serialu “Przyjaciele” pojawiło się naprawdę sporo znanych osób z samej śmietanki towarzyskiej: Orlando Bloom, Katy Perry, Ellen Degeneres, Gwyneth Paltrow i sam były ex-mąż Jennifer: Brad Pitt!

Ciężko w to uwierzyć, ale gwiazda serialu “Friends” 11 lutego obchodzi dokładnie 50 urodziny! Mogłoby się wydawać, że zaledwie chwilę temu zadebiutowała jako Rachel w “Przyjaciołach” – tymczasem okazuje się, że od premiery tego serialu mija właśnie 25 lat! Dzięki roli Rachel Green w “Friends” kariera Jennifer Aniston nabrała tempa i aktorka pojawiła się w kilku popularnych komediach – jedną z nich jest świeży tytuł Dumplin’. Pomimo świetnego rozwoju jako aktorka, życie prywatne Jennifer nie układa się tak dobrze – w 2000 roku poślubiła Brada Pitta, z którym rozwiodła się już 5 lat później. Następnym mężem aktorki był Justin Theroux – pobrali się w 2015 roku, ale obecnie trwa ich proces rozwodowy.

tellerreport.com

Na urodzinach Jennifer Aniston pojawił się jej były mąż, Brad Pitt – odkąd rozstał się z Angeliną Jolie, media dosłownie huczą na temat jego powrotu do byłej żony. Jeśli wierzyć plotkom, Brad i Jennifer ponownie wzięli ślub i… spodziewają się dziecka!

Jak myślicie – czy Brad Pitt i Jennifer Aniston faktycznie wrócili do siebie po tylu latach?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X