fbpx


Pięcioletnia córka Kevina Jonasa Alena jest tak dumna ze swojego ojca, że ​​powiedziała wszystkim w szkole, kim on jest, czyli jednym z braci Jonas. Powiedziała również wszystkim swoim kolegom z klasy, że bracia Jonas powrócą, zanim ktokolwiek się o tym dowiedział. Wygadała tajemnicę, ale miała rację!

JoBros pojawili się w “The Tonight Show”, podobnie jak Chris Chemsworth, aby opowiedzieć o ich powrocie, zmianie numerów telefonów i szaleństwach wieczoru kawalerskiego. Ale tak napawdę to córka Kevina ukradła show… i wszystko rozgadała.

Kevin pokazał film młodej Aminy przechwalającej się tym, kim był jej ojciec, a jej tata przyznał, że szerzy historię spotkania na szeroką skalę. Chwilę później Nick ujawnił, że zmienił swój numer telefonu, a jakiś przypadkowy facet jest teraz zalewany wiadomościami i słowami gratulacji.

Gwiazdy popu grały również w grę “poznaj swojego brata”, gdzie każdy członek z zespołu po raz kolejny wkładał słuchawki redukujące hałas, gdy Fallon zadawał pytania, na przykład, co było najdzikszą rzeczą, jaka wydarzyła się podczas wieczoru kawalerskiego Joe przed jego ślubem z Sophie Turner? Posłuchajcie, jakich odpowiedzi udzielili!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X