fbpx


Niedawno pojawiły się informacje, że grupa K-pop BLACKPINK wystąpi podczas GMA na Times Square we wtorek (12 lutego), oraz że członkinie zespołu będą bardzo zajęte w przyszłym tygodniu! Podczas The Late Show ze Stephenem Colbertem ogłoszono również, że girlsband pojawi się w programie jako gość muzyczny.

Cztery członkinie BLACKPINK – Jennie, Jisoo, Lisa i Rosé – pojawią się w The Late Show w poniedziałkową noc (11 lutego). Będzie to ich pierwszy występ w tym show, ale nie będzie to pierwsza interakcja Colberta z zespołem K-pop, ponieważ spotkali się już w The Colbert Report w 2008 roku.

BLACKPINK został stworzony w 2016 roku przez YG Entertainment w Korei Południowej i podpisał umowę z Interscope Records oraz Universal Music Group (UMG) w zeszłym roku. Ich epka Square Up zadebiutowała na liście Billboard 200 na pozycji 40, a ich hit “Ddu-Du Ddu-Du” osiągnął najwyższy poziom (55 miejsce) na liście Billboard Hot 100.

Niedawno grupa ogłosiła także, że ​​będzie grać zarówno w weekendy podczas Coachelli, jak i podobno rozpocznie światową trasę w Stanach Zjednoczonych jeszcze w tym roku!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X