fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dokładnie dwa lata temu podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze doszło do tragedii, która cały czas ma na artystkę ogromny wpływ. W zamachu zginęło wiele osób, w tym dzieci i ich rodzice… We wtorek na tej samej scenie wystąpiły dziewczyny z koreańskiego zespołu BLACKPINK.

Foto: NME

Tym koncertem rozpoczęły trasę po Wielkiej Brytanii. Podczas występu BLACKPINK złożyły hołd wszystkim dwudziestu dwom ofiarom i tysiącom, którzy przeżyli zamach.Napis za BLACKPINK brzmiał “Blinks, dziękujemy że jesteście dzisiaj z nami. To przywilej występować tutaj, w Manchesterze, zwłaszcza w tym okresie. Wysyłamy naszą miłość i modlitwy do przyjaciół i rodzin, którzy walczyli w tych trudnych czasach”. Ofiarom tej tragedii zadedykowały utwór “Stay”. Choreografia do najnowszego hitu dziewczyn “Kill This Love” również różniła się od oryginalnej. Okazując respekt wszystkim poszkodowanym zmieniły też niektóre części tekstu przy piosence “Whistle” – tam gdzie pojawiało się słowo “wysadzać”, zaśpiewały “świecić się”. Ich następny przystanek to Londyn. Później BLACKPINK będzie można zobaczyć w Europie!


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X