fbpx


Girlsband k-pop BLACKPINK trafił na sam szczyt Youtube. Ich teledysk do piosenki “DDU-DU DDU-DU” zdobył najwięcej wyświetleń wśród wykonawców k-pop. Dziewczyny przebiły nawet BTS!

“Przy 620,9 milionów odsłon “Ddu-Du Ddu-Du” zespołu BLACKPINK jest obecnie najczęściej oglądanym teledyskiem grupy K-pop” – powiedział rzecznik YouTube wczoraj. Na chwilę obecną girlsband ma już 621,8 milionów wyświetleń, ale licznik cały czas rośnie! BTS i cih “DNA” zajmuje miejsce nr 2 z 619 milionów odsłon. “Gangnam Style” Psy pozostaje najczęściej oglądanym filmem południowokoreańskiego artysty na Youtube z ponad 3,2 miliarda wyświetleń.

Od czasu premiery 15 czerwca, teledysk do “Ddu-Du Ddu-Du” ma średnio 2,5 miliona wyświetleń dziennie, podczas gdy styczniowe dzienne wyświetlenia mają średnio 1,95 miliona według danych zbieranych przez Youtube.

Chwytliwy utwór BLACKPINK pop zadebiutował na 55 miejscu w zeszłym roku na Billboard Hot 100. Jest to pierwsza piosenka z grupy K-pop, która wylądowała na wykresie od czasu angielskiej wersji “Nobody” Wonder Girls w 2008 roku. Zespół k-pop również zagra w oba weekendy podczas Coachelli w kwietniu, a członkinie zaznaczają, że są gotowe wyruszyć w światową trasę, która podobno zawita do Ameryki Północnej.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X