fbpx


Na kanale YouTube artystki pojawiło się ostatnio nowe wideo, które jest jednym wielkim wyciskaczem łez! Zrozumieją to na pewno Ci, którzy byli choć raz na koncercie Billie Eilish lub chociażby obejrzeli ten klip! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – sprawdzajcie koniecznie!

Billie Eilish opublikowała nowy klip z Jej występu na żywo w Greek Theatre w Los Angeles. Klip dotyczy utworu i love you i wykonuje go razem z Finneasem O’Connellem, siedząc z nim na wielkim łóżku w wyjątkowej scenerii. Wielki księżyc, przyciemniona sala, zielono neonowa mgła z chmur – klimat nie z tej ziemi! Oprócz tego wraz z kolejnymi etapami utworu, łóżko z artystami unosi się coraz wyżej i wyżej.

Z ogromnego tłumu fanów słychać śpiew i krzyki fanów, a ujęcia skierowane na nich, pokazują mega wzruszenie, łzy i włączone latarki w telefonach, by podkreślić ten wyjątkowy klimat! Wszystko wygląda cudownie, a słuchając tego utworu naprawdę można odpłynąć!

Jeśli jeszcze nie widzieliście – to koniecznie musicie to nadrobić!

View this post on Instagram

thank you for having me @chanelofficial

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X