fbpx


Przed swoim występem w Los Angeles Billie Eilish schodząc po schodach niefortunnie skręciła kostkę. Mimo to wystąpiła.

Foto: Instagram/billieeilish

Ekipa Billie obłożyła jej kostkę lodem, jednak wokalistka w pewnym momencie stwierdziła, że nie może zawieźć fanów i mimo wszystko pojawiła się na scenie z zabandażowaną nogą. Tym samym młoda wokalistka wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zrozumieniem dla czekających na nią fanów, którzy wykupili wszystkie bilety na koncert w Los Angeles.

Foto: Instagram/billieeilish

Okazuje się, że po raz kolejny Billie wykazała się sporym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Całą sytuacją zdawała się zbytnio nie przejmować.

Foto: Instagram/billieeilish

Dodała nawet kilka postów na swojego instagrama, w których poinformowała fanów o problemie z nogą i żartowała z całej sytuacji. Rozbawiona i z uśmiechem na ustach mówiła na filmiku, że zrobiła sobie krzywdę, ponieważ spadła ze schodów.

Foto: Instagram/billieeilish

Życzymy Billie szybkiego powrotu do zdrowia. Zdarzyło Wam się kiedyś skręcić kostkę?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

/* Revive Adserver Asynchronous JS Tag v4.1.3 */-->

X