fbpx


Na jednym z portali społecznościowych (Instagram) gdzie Justin Bieber jest bardzo aktywny, fani mogli zobaczyć zdjęcie artysty ze swoim ojcem i wzruszający podpis zdjęcia!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Justin miał bardzo ciężki kontakt z ojcem. Bez niego spędził praktycznie całe dzieciństwo. Dopiero jakiś czas temu zbliżyli się do siebie i jak to Justin wyznał w jednym z wywiadów, Jego ojciec był “w takim momencie życia, w którym nie było miejsca na rodzinę”. Teraz artysta ponownie pokazał, jak bardzo mu na nim zależy, wstawiając ich wspólne zdjęcie ze wyjątkowym podpisem:

“Uwielbiam ciągle poznawać ojca, uwielbiam pracować ciężko, aby otrzymywać dobre rzeczy… Związki są warte walki, zwłaszcza te rodzinne! Zawsze będę cię kochać tato”

Fani są wzruszeni i poruszeni wpisem oraz cieszą się, że tak dobrze im się układa.

My również się cieszymy, że w świecie showbiznesu, fanów i pieniędzy, Justin pamięta o najbliższych i rodzinie 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

/* Revive Adserver Asynchronous JS Tag v4.1.3 */-->

X