fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Justin Bieber nawiązał niezwykłą współpracę z firmą Schmidt’s Naturals, dzięki czemu już na jesień pojawi się jego dezodorant o nazwie “Here + Now”.

Według AdAge nowy dezodorant zostanie wprowadzony na rynek globalny zarówno online, jak i w sklepach fizycznych. “Here + Now ma różne znaczenia, ale dla mnie chodzi o bycie obecnym w życiu codziennym” – powiedział w publikacji Michael Cammarata, szef Schmidt Naturals.

“Schmidt zaczynał jako nazwa, a stał się bardziej ruchem. Udowodniliśmy, że sprzedaż naturalnych kosmetyków działa. Nie ograniczamy dostępności. Jesteśmy w stanie tworzyć produkty naturalne. Myślę, że współpraca z Justinem naprawdę pokazuje, że marka wykracza poza niszę” – dodał Michael.

Cammarata zauważył również, że w sklepie są inne collaby celebrytów, a firma wkrótce zaprezentuje odmiany konopi i CBD. Bieber pojawił się na Instagramie, by zakomunikować światu dobrą nowinę. Oczywiście nie zapomniał pochwalić się umięśnioną klatą.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X