fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W ramach Young Stars niedawno rozwinął się nowy, świeży projekt, tym razem związany z nauką śpiewu. W związku z tym radośnie ogłaszamy, że 10 marca 2019 roku w klubie SINGERS w Warszawie odbędą się bezpłatne Warsztaty Wokalne otwierające warszawski oddział Young Stars Voice!


Young Stars Voice powstał we współpracy z wytwórnią płytową MyMusic oraz brandem Young Stars. Jego założycielami są Magdalena i Radosław Kot – twórcy rewolucyjnej metody treningu wokalnego TNG (Techniki Naturalnego Głosu), którą wykorzystują do zajęć grupowych z młodzieżą.


Warsztaty odbędą się 10 marca w Warszawie, w klubie SINGERS przy ul. Cieszyńskiej 6 i będą trwały od godziny 12 do 16. Poprowadzą je sami założyciele Young Stars Voice. Jeżeli więc kiedykolwiek zastanawialiście się nad możliwością rozwinięcia swojego głosu i jednocześnie chcielibyście przeżyć coś niesamowitego, koniecznie weźcie udział w warsztatach i dołączcie do wielkiej rodziny Young Stars. Zapisy znajdziecie na stronie youngstarsvoice.pl!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X