fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Bella Thorne jest bardzo otwarta na temat swoich relacji jako osoba panseksualna w ciągu ostatnich kilku lat, a w nowym wywiadzie dla Cosmopolitan dziewczyna opowiedziała, jak to jest być w związku wielowymiarowym!

Źródło: cosmopolitan.com / forbidden flowers

“Jeśli umawiasz się na randkę z facetem i dziewczyną w tym samym czasie, ci ludzie naprawdę muszą się ze sobą dogadywać” – wyjaśniła Bella. “Lub dosłownie gadać ze sobą. Wiesz, co mówię? To naprawdę zależy od znalezienia odpowiedniej siatki dwóch osób”.

Poliamoria, bo właśnie o tym mówi Bella, to termin, który pochodzi od greckiego “poli” (wiele) i łacińskiego “amor” (miłość), stąd przyjęło się dosłowne określanie poliamorii jako miłość mnoga lub wielomiłość. Według oficjalnej definicji poliamoria to związek miłosny z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie. (źródło: poradnik zdrowie.pl)

Wyświetl ten post na Instagramie.

a year ago this weekend, i met a girl at a music festival who i had no idea would change my life forever. it's so crazy to me how fast a year can fly by when you're surrounded by love you never thought was possible. what started with a viral kissing pic turned to you being the love of my life.. you swept me up and introduced me to your entire world, you made my wildest dreams happen, you believed in me in every aspect when no one else did, you signed me to your label & brought me on every journey with you, you fought for me with everything in you when you didn't have to. you never gave up on me, you stayed when the going got tough, you encouraged me to be me. you'd wipe the makeup off my face or undo the facetune lmao.. you'd make me put on silly costumes and wild makeup and not care what anyone had to say. you got a matching tattoo of something i said to you without hesitation… you'd hold me when i cry…. you are the most perfect, incredible, talented, confident, resilient, STRONG, SELFLESS individual i've ever met & every second i spend with you i'm inspired & grateful. here's to a year with the girl that made me realize that for me, love has no gender or boundaries. it's just love. it feels like just yesterday i was drunkenly bothering you at life is beautiful. thanks for wanting me to stick around & bother you endlessly. I love you Annabella Avery Thorne, I wish every person saw you through my eyes. but I'm lucky they don't WITCHO SEXY ASSSSSS

Post udostępniony przez tanamongeau (@tanamongeau)

“Jeśli to się uda, możesz spędzić weekend z dwiema osobami, wszyscy spędzają wolny czas razem, bawią się, palą i lubią dzielić się historiami późno w nocy” – kontynuowała. “To tak, jakby dobrze się bawić, zachowując się jak dzieci. To naprawdę zabawne doświadczenie i udało mi się to uchwycić kilka razy i uwielbiam ten pomysł. Uwielbiam kochać dwie osoby naraz. Uwielbiam dzielić się historiami z trzema osobami w jednym pokoju. Dlatego zawsze staram się znaleźć sposoby, aby to zadziałało, ponieważ myślę, że to naprawdę mnie uszczęśliwi”.

Przez cały 2017 i 2018 rok Thorne publicznie spotykała się zarówno z YouTuberką Taną Mongeau, jak i raperem Modem Sun. Bella i Tana rozstali się w lutym 2019 r., a Mod Sun opuścił związek kilka miesięcy później w kwietniu.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X