fbpx


Pamiętacie serial “Plotkara”? Jeśli nie, to jest to dobry moment, by nadrobić zaległości lub obejrzeć produkcję od początku, ponieważ już w przyszłym roku pojawi się spin-off, który będzie nawiązywać do oryginału i znanej wszystkim elitarnej szkoły nowojorskiej dzielnicy Upper East Side.

Oryginał pojawił się w stacji The CW w 2007 roku, a ostatni odcinek wyemitowano w 2012. Sam serial jednak ma bardzo dużo fanów, którzy do teraz lubią wracać i oglądać wybrane odcinki. Całość opowiadała o tytułowej Plotkarze, która opisywała na blogu barwne życie nowojorskich nastolatków. Wśród wątków często pojawiały się romanse, kłamstwa, tajemnice i typowo młodzieżowe problemy.

Źródło: nme.com / The CW

W obsadzie “Plotkary” zagrali: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick i Taylor Momsen. Teraz serwis streamingowy HBO Max zamówił cały sezon spin-offu, który ma się składać z 10 odcinków po godzinie. Całość ma się rozgrywać 8 lat po zakończeniu historii oryginału. Bohaterami będą nowi uczniowie nowojorskiej szkoły, którzy ponownie będą ciągle sprawdzani przez Plotkarę.

Foto: mat. pras. The CW

Serwis HBO Max ma rozpocząć swoją działalność na wiosnę 2020 roku, zatem po tym będzie można się spodziewać nowych odcinków serialu.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X