fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
606

Wakacje ledwo co za nami, kilka dni temu wystartowała sprzedaż zimowej oferty campów Young Stars, a tymczasem… Weronika Juszczak poinformowała na swojej grupie, że w lato 2020 możemy spodziewać się campa właśnie z nią! Kto cieszy się tak samo jak my?! 

fot. instagram.com/weronikajuszczak/

Czym są Young Stars Camp chyba nikomu tutaj nie musimy mówić! Jeśli jednak jakimś cudem Was to ominęło, managerka campów idealnie ubrała w słowa cały projekt: “Spełniaj marzenia” to nie tylko tytuł naszego hitu na YouTube, to również główny cel naszych obozów. Young Stars Camp charakteryzują też trzy hasła, najważniejsze w naszym projekcie: PRZYJAŹŃ, MUZYKA I ZABAWA. To wszystko znajdziecie na naszych obozach!

Choć na stronie camp.youngstars.pl oferta na lato 2020 pojawi się ponad za 5 miesięcy, to Weronika Juszczak już poinformowała swoich fanów o fakcie, że przyszłe wakacje możecie spędzić właśnie z nią! Jak napisała Wero: “WJC nadchodzi! Proszę odkładać pieniążki i poinformować rodziców, że wakacje spędzacie ze mną <3 :*” 

Już nie możemy się doczekać!

fot. instagram.com/weronikajuszczak/

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
606
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X