fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

“Gra o tron” skończyła się, jak skończyła. Mogliśmy mieć większe wymagania, niż przewidzieli to twórcy, ale jednak wszystkie wątki zostały zamknięte. To jednak nie wyklucza kolejnych opowieści ze świata George’a R. R. Martina! Okazuje się, że HBO jest bliskie zrealizowania już drugiego prequela GOT!

Foto: mat. pras. HBO

O pierwszym prequelu pisaliśmy już wielokrotnie, ponieważ co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na jego temat. “Bloodmoon” (na razie jest to jedynie tytuł roboczy i może ulec zmianie) będzie miał miejsce wiele lat przed wydarzeniami znanymi z “Gry o tron”. Zgodnie z podanymi informacjami, produkcja będzie stanowić zapis upadku świata złotej Ery Herosów. Dowiemy się, jak świat przeszedł w czasy mroku, poznamy kolejne tajemnice Westeros, w tym prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu i legendarnych Starków.

Foto: mat. pras. HBO

Druga produkcja, o której informacje pojawiły się niedawno, ma skupić się nie na całym Westeros, a na jednym konkretnym rodzie. Targeryenowie mają być główną osią fabuły. Dowiemy się, w jaki sposób zdobyli władzę, jak zyskali smoki oraz dlaczego byli tak zamknięci i strzegli swego pochodzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Here to say goodbye. #GameofThrones

Post udostępniony przez gameofthrones (@gameofthrones)

Całość ma być oparta na książce “Ogień i krew”, która została wydana 20 listopada 2018 roku. Autorami scenariusza do nowego serialu mają być Ryan Condal i oczywiście George R.R. Martin.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X